Get Adobe Flash player
 


WIELOLETNIA TRADYCJA FIRMY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "3D" Sp. z o.o. w Bydgoszczy zostało założone w 1989. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości urządzeń systemów informacji wizualnej jak też systemów nadzoru wizyjnego. Firma "3D" wykonuje również kompleksowo usługi związane z projektowaniem, montażem i serwisem produktów.

Dzięki wieloletniemu doświad-czeniu i wykwalifikowanej kadrze, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania i zaproponować optymalne rozwiązania problemów technicznych urządzeń. Z naszych doświadczeń i opinii naszych klientów wynika, że oferowane przez nas tablice wyników sportowych (wyprodukowaliśmy już ponad 2500 sztuk) doskonale sprawdzają się na wszystkich imprezach sportowych - począwszy od szkolnych rozgrywek aż po najwyższej rangi zawody w Europie.


PONAD 2500 REALIZACJI

Nasze produkty, takie jak: tablice informacyjne, tablice wyników sportowych, zegary, zegary sportowe, różnego rodzaju wskaźniki oraz systemy transmisji bezprzewodowej, eksploatowane są na setkach krajowych i zagranicznych obiektów. Doskonale sprawdzają się na stadionach, halach sportowych, basenach, dworcach PKP i PKS, w bankach, urzędach celnych, zakładach przemysłowych, szkołach oraz innych obiektach użyteczności publicznej.

Nasze rozwiązania konstrukcyjne są potwierdzone patentami UP RP oraz certyfikatami. Produkowane przez nas wyroby spełniają wymagania Polskiego Związku Koszykówki, FIBA, Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Instytutu Łączności. Stosowane prze firmę "3D" materiały do produkcji wyrobów takich firm jak "Ferranti Packard Electronics", "PARA Light", "Kingbright" oraz "Kouhi" mają certyfikat najwyższej światowej jakości ISO 9002.

Mamy nadzieję, że firma "3D" będzie przez Państwa kojarzona z niezawodnymi produktami, wykorzystywanymi przy wielu inwestycjach obiektów publicznych. Zapraszamy do współpracy konstruktorów, projektantów, działaczy sportowych i menagerów.